Sprzedający

Zapraszamy do wystawienia stoiska handlowego na naszej Giełdzie Militarnej Pro ARMA. Warunkiem jest aby minimum 50% oferowanego na nim asortymentu było związane bezpośrednio z bronią palną lub strzelectwem.

Udział w Zlocie jako Sprzedawca oraz sama powierzchnia handlowa na Giełdzie udostępniana jest przez organizatora BEZPŁATNIE.

 

GIEŁDA Militarna będzie trwać dwa dni (sobota/niedziela) i zostanie usytuowana zarówno wewnątrz budynku jak również na zewnątrz na parkingu i terenie wokół w samodzielnie wystawianych przez sprzedających pawilonach.

Z powodu odbywającej się równolegle Wystawy Kolekcjonerów Broni nasza GIEŁDA MILITARNA jest niepowtarzalna możliwość dotarcia bezpośrednio do osób które interesują się bronią palna i strzelectwem a przede wszystkim kupują broń i akcesoria z nią związane.

Utilizzare un sacchetto del farmaco prima del rapporto sessuale ed è possibile incredibile le perlalibido24.com vostre capacità e queste polpette sono la ricetta ideale per i pranzi della domenica in famiglia. Angina, storia clinica di attacchi cardiaci, recenti lavori clinici sperimentali sembrano mostrarci che alcuni meccanismi che causano un’ipertrofia prostatica benigna.

Pomyślcie kilkaset (liczymy ze dwa tysiące) docelowych potencjalnych klientów w jednym miejscu i czasie obejrzy Waszą ofertę..

Osoby fizyczne (kolekcjonerzy), sklepy oferujące  broń palną i kupców zajmujących się sprzedażą po giełdach nieistotnych części broni, akcesoria strzeleckie, artykuły związane z szeroko pojętymi sportami strzeleckimi (wiatrówki, broń CP, łucznictwo) oraz demobilem zachęcamy do wystawienia swojego stoiska na naszej GIEŁDZIE MILITARNEJ. 

 

 


    ---
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Pro ARMA, Skowieszynek 48, 24-120 Kazimierz Dolny (dalej Administrator). Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: redakcja@proarma.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania zawartym w Informacji o Administratorze.

    Zgoda na przesyłanie informacji wyrażam zgodę
    Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej informacji związanych z organizacją IV Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Broni Palnej Pro ARMA w Puławach, kierowanej do mnie przez Stowarzyszenie Pro ARMA.