Fani strzelectwa spotkają się w Lublinie. Przed nami IV Zlot Miłośników Broni Palnej

Fani strzelectwa spotkają się w Lublinie. Przed nami IV Zlot Miłośników Broni Palnej
Autor: unsplash.com // Ryan

To ważne spotkanie dla osób interesujących się bronią palną oraz szeroko pojętymi sportami strzeleckimi i militariami. 7 i 8 grudnia warto odwiedzić Targi Lublin. Zobaczcie program!

IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019 będzie miejscem prezentacji prywatnych kolekcji jego uczestników oraz okazją do wymiany doświadczeń, rozmowy, poszerzenia wiedzy. To też integracja środowisk strzeleckich.

Pierwszy dzień zlotu jest zamknięty – tylko dla profesjonalistów – ale na drugi może przyjść każdy. Równolegle w halach przy ul. Dworcowej w Lublinie będą się odbywały targi PASJE Łowiectwo Strzelectwo Survival.

 

W sobotę gratka dla kolekcjonerów broni: wystawa unikatów i aukcja wyjątkowych egzemplarzy. Wstęp tylko dla osób zarejestrowanych (z branży, z pozwoleniem na broń). Niedziela to czas dla strzelców i sportowców, w halach Targów Lublin pojawią się kluby i stowarzyszenia strzeleckie.

Szczegółowe informacje o Zlocie możecie znaleźć na stronie: www.zmbp.pl. Tam także formularz rejestracyjny dla uczestników. Koszt udziału to 30 zł – wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia PRO ARMA.

IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej Pro ARMA 2019 w sobotę i niedzielę, 7 i 8 grudnia, w godz. 10.00-18.00, w halach Targów Lublin (ul. Dworcowa 11, hala A).

Patronem medialnym wydarzenia jest Super Express: S