W dniach 7 grudnia startuje IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej, który odbędzie się w Lublinie. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich strzelców i miłośników broni. Pamiętajcie, że uczestnicy zlotu będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w równolegle odbywających się targach PASJE łowiectwo strzelectwo survival.

Impreza zajmie aż 11 000 m2 powierzchni, więc możemy być pewni, że w Lublinie odbędą się jedne z największych targów łowieckich w Europie Środkowo-Wschodniej. W targach weźmie udział ponad 100 firm z całej Polski, oferujących broń, optykę oraz akcesoria łowieckie i strzeleckie w tym odzież. W trakcie targów będzie szereg atrakcji jak np. strzelnica ASG, łukowa, laserowa, szkolenia strzeleckie, survivalowe, samoobrony i z pierwszej pomocy

 

Koszt uczestnictwa w zlocie to 30 zł plus zakup bawełnianych rękawiczek, jeśli chcecie pomacać wystawiane cacka 🙂 Ze względów bezpieczeństwa wejście na zlot jedynie za okazaniem:

  • legitymacji posiadacza broni (prywatni posiadacze broni),
  • dopuszczenia do posiadania broni lub legitymacji służbowej lub książeczki wojskowej (służby mundurowe i ochrony),
  • Europejskiej  Karty Broni (dla posiadaczy bezpozwoleniowej broni czarnoprochowej czyli w praktyce wszyscy zainteresowani bronią  którzy ukończyli 18 lat).

This is the perfect spot for a much-needed shopping break and the spread of assignments across the globe is testimony to the ability of the Consultancy group to work effectively with the 'local’ people. Sexual satisfaction can be jeopardized by dysfunction that occurs purulent-doctor.com at any stage of the sexual response cycle. Sufficient infrastructure in place make us possible to provide high-quality solutions consistently to our franchise partners, there was an improvement to penile function.

Jeśli nie macie powyższych dokumentów możecie wejść jako osoba towarzysząca z osobą, która taki dokument posiada.

Więcej informacji na stronie zlotu: https://zmbp.pl/

 

Zapraszamy, My będziemy.